Jeni tė mirėseardhur nė hotelin tonė

Hotel Begolli permban nje seleksion prej 32 dhomash per mysafire dhe suitesh te aranzhuara per mrekulli, te shperndara neper 5 kate, një Hotel elegant pranë qendrës së Prishtinës me traditë 80 vjeçare. Hoteli perfaqesohet me 23 dhoma mysafiresh, 6 Apartamente, 3 VIP dhoma.

 
 
Hotel Begolli me dizajn tė ri tė webfaqės

I njoftojmė tė gjithė klientėt e Hotel Begollit se tashmė ėshtė e disponueshme webfaqja e hotelit me dizajn tė ri.

 lexo mė shumė   THE CERTIFICATE OF EXCELLENCE BADGEIS   lexo mė shumė  
 
Ju mund tė rezervoni dhomat dhe ēmimet ne Hotelin tonė
  • Dhoma Njėshe45€
  • Dhoma Dyshe58€
  • Dhoma Treshe75€
  • Suite69€
  • VIP Dhoma99€
  lexo mė shumė  
Organizojme transportin nga Aeroporti për në Hotel dhe anasjelltas We arrange transport from the Airport to Hotel and from the Hotel to Airport Wir organisieren gerne fur sie den Flughafentransfer
  • Hotel Begolli